Reference

Reference

Lucie je velmi sympatická a erudovaná lektorka. Opravdu ví, co dělá a zároveň své znalosti a zkušenosti umí předat. Při jejích lekcích panuje příjemná a uvolněná atmosféra. I když je pro mne cvičení "náročné" spíš mentálně než fyzicky (korigovat správně dech s pohybem, ovládat víc částí těla najednou :)), odcházím z lekcí uvolněná a spokojená. Navštěvuji lekci, kde jsme ženy maminky i babičky, začátečnice i pokročilé, s povoleným i přetíženým pánevním dnem a přesto, díky Lucii na stejné notě. Jádro Ženy můžu jen doporučit. 

Kateřina K.

zdroj: recenze na FB

Prošla jsem si tříměsíčním kurzem pro začátečníky a pak ještě kurzem pro pokročilé a kdybych mohla, chodím dál, protože výsledky jsou jsou nad veškerá má očekávání. Odjakživa jsem chodila na různé lekce jógy u nás i v zahraničí, cvičila jsem ve fitku, na kruháčích, na balónech, plavání, atd. ale nikde se s pánevním dnem nepracovalo takto. Nebo spíš nikde ani nebyli schopni vysvětlit, jak jej nacítit a správně zapojit. Skvěle sestavená metodika, která navede naprosto každého ke správnému používání vlastního těla za běžného provozu, což je to, co je na tom to nejlepší. Navíc za téměř minimální čas věnovaný cvičení. Každý bude mít určitě jiný prožitek, ale pro mně tohle cvičení znamenalo v podstatě návrat do života, který jsem znala před porodem. Zmizela inkontinence, bolesti zad, cítím mnohem lépe, jak správně zapojit své tělo do běžných denních činností a hlavně mi zůstane až do smrti nástroj k tomu, že když bude potřeba, vím jak na to a to je k nezaplacení. Vřele doporučuji ženám všem, protože věřím, že všem také pomůže v určité oblasti jejích bytí a pravděpodobně ve více oblastech než tuší. Lucce vřele děkuji, že se do téhle oblasti pustila, protože je průkopnice a pomáhá ženám opět navrátit nebo poprvé získat možnost cítit se dobře a funkčně ve svém těle. Díky moc a držím palce, ať se daří šířit tyto vědomosti a schopnosti co nejvíce ženám!

Alexandra P.

zdroj: recenze na FB

Skvělý kurz, který doporučuji každé ženě (nejen) po porodu. Příjemná atmosféra, Lucka vše krásně vysvětluje a náročnost kurzu se postupně adekvátně zvyšuje. Jestli váháte, určitě nebudete litovat. 

Barbora M.

zdroj: recenze na FB

Již absolvuji druhý kurz pro začátečníky a doporučuji všem. Největší radost má ze mne gynekolog, který hned poznal, "že se sebou něco dělám". A Lucka - cvičitelka - je super! 

Renata V.

zdroj: recenze na FB

Na kurz chodím na doporučení mojí maminky a její kamarádky, které už na kurz chodily dříve a byly velmi spokojené a já taky! Moc doporučuji ne jen pro maminky po porodu. P.S. Funguje to! 

Monika V.

zdroj: recenze na FB

Byla jsem velmi mile překvapená, že cvičení opravdu funguje a pomáhá. Díky cvikům cítím pánevní dno a zlepšila se mi diastaza. Paní lektorka je velice příjemná a každá lekce je obtížnější ačkoli se nejedná o velkou námahu a nepotime krev Je to ideální cvičení pro maminky, které se nemohou zničit, protože mají doma povinnosti. Líbí se mi individuální přístup lektorky ke každé z nás. Líbí se mi, že lektorka nám vysvětlí, jak a co funguje, aby nám cvičení dávalo smysl. Za mě skvělá volba cvičení po porodu

Petra Wernerová

zdroj: recenze na FB

Lekce se vždy odehrávají ve velice příjemné a uvolňující atmosféře. Obtížnost cviků se přiměřeně stupňuje v průběhu kurzu a přitom dostáváme ještě na výběr z lehčích či těžších variant cviků podle toho, jak se kdo cítí. Paní lektorka je moc milá, inteligentní a s individuálním přístupem. Po několika týdnech cvičení jsem začala také zaznamenávat pozitivní změny na svém těle. Na lekce se vždycky těším, protože se na nich skvěle odreaguju a zrelaxuju. Kurz jednoznačně doporučuji.

Veronika Šauerová

zdroj: recenze na FB

Skvělé cvičení na posílení pánevního dna v krásném prostředí s moc milou lektorkou. Doporučuji všem maminkám. Udělejte si čas pro sebe a přihlaste se na lekci. Já osobně chodím od září a budu pokračovat v pokročilém kurzu, výsledky jsou opravdu znát.

Marie Dostálová

zdroj: recenze na FB


Moja klientka Lucie @jadrozeny vedie tento úžasný kurz, ktorý sama navštevujem a chcem doporučiť všetkým ženám (nie len po porodu)... takúto prácu s telom som asi ešte nezažila..jemné, účinné, v príjemnom prostredí s meditatívnou hudbou... moje jádro si libuje! Díky! zb :)

Zuzana Burdějová

Zelená Hlava ecohairsalon Olomouc

Z vlastní zkušenosti mohu jedině doporučit. Cvičení je velice efektivní a přesto ne nějak fyzicky náročné. Je vhodné nejen pro maminky po porodu. Paní lektorka je moc příjemná a skvěle vede hodinu. Určitě doporučuji. 

Petra Hodová

zdroj: recenze na FB


Jako fyzioterapeutka mám velkou radost, že něco takového v Olomouci existuje. Vnímám, že to je oblast velice opomíjená a přitom zásadní. Správně vnímat a ovládat pánevní dno je v podstatě předpoklad jakéhokoli zdravého pohybu. Kurz jsem sama navštěvovala a Lucka má opravdu velké znalosti a zároveň velkou empatii pro to, tyto věci předat ostatním ženám. Postupuje se opravdu od úplných základů a nikdo se nemusí bát, že by mu to nešlo. S velkou laskavostí jste vedeny celým kurzem a na konci se myslím nestihnete divit, jak velký pokrok jste udělaly. :-)

Bc. Kateřina Nováková

zdroj: recenze na FB

Kurz, který by měla absolvovat každá žena či dívka nejen po porodu. Kurz, který Vás naučí nejen správně cvičit, ale celkově pracovat se svým tělem, zvládat každodenní břemena, vstávání z postele či jen otevírání dveří. 

Otevře Vám oči v tom, že už si navždy budete hlídat, co cvičíte a také hlavně jak to cvičíte a nebudete věřit každému trenérovi ve fitku.

Lekce jdou pozvolna, je velice důležitá edukace od paní lektorky, aby jste vše pochopila a postupně se své "jádro" naučila používat. 

Mluvený projev paní lektorky je balzám na duši a budete se těšit i na meditaci, která je součástí závěru hodiny. 

Již absolvuji druhý kurz, cítím, že mi cvičení pomáhá a lekce mohu doporučit po všech stranách.

Jana Komínková

zdroj: recenze na FB